fbpx

Festival soutěžních vín

Zlatý pohár Česko Slovenska 2019

Ochutnejte stovky vín z České republiky a Slovenska na unikátním festivalu uprostřed Brna. 21. a 22. června (Pá: 14:00-22:00, So: 11:00-22:00) ožije Zelný trh tradicemi, kulturou a hlavně vínem. Vstup je zdarma, platíte jen tolik, kolik sami „odegustujete“.

small_Ovineni (2)

Nebude chybět také cimbálová muzika, která vám zahraje vždy v podvečer a navodí tak kouzelnou atmosféru vinných sklípků. A samozřejmostí je také prvotřídní jídlo připravené jednou z nejlepších brněnských cateringových firem – Matyho chálkou, a další dobroty k vínu.

Ochutnejte ta nejlepší vína z obou bratrských republik a porovnejte, které z nich je to nejlepší. Ať žije víno! Ať žije Česko a Slovensko!

Pokud si chcete užít vítězná vína v klidu a soukromí, můžete si zakoupit vstupenku do VIP zóny. V ceně VIP vstupenky je zahrnuta konzumace oceněných vín a catering. Cena VIP vstupenky je 599 Kč.

Zjistit více o VIP zóně

VIP zóna festivalu

Pokud si chcete užít vítězná vína v klidu a soukromí, můžete si zakoupit vstupenku do VIP zóny.

VIP zóna bude otevřena v pátek 21.6.2019 od 17:00 do 22:00 v reprezentačních prostorách Staré radnice na Radničním náměstí (vedle Zelného trhu).

Vstupenka stojí 599 Kč a cena vstupenky zahrnuje konzumaci oceněných vín a catering. Těšit se můžete také na klavírní doprovod během celého večera.

S nákupem vstupenky neváhejte, počet vstupenek je pro komfort hostů omezen.
Ve VIP zóně bude probíhat předávání diplomů oceněným vinařstvím.

Koupit vstupenky do VIP zóny

small_Ovineni (1)
small_Ovineni (2)
small_Ovineni (3)
small_Ovineni (4)
small_Ovineni (5)

Sledujte událost na facebooku.